Kalyan, Thane, Maharashtra
GST No. 27AEGPJ7191D1ZG
Call 0804826163276% Response Rate
Send Enquiry




Product Brochure
| Minimum Order Quantity | 1 Set |
| Accessory Type | Kilak |
| Usage Area | Factory, Office, Shop, Home |
| Purpose | Vastu |
| Brand | Shubh Sanket Vastu |
| Color | Silver |
| Weight | 390 g |
| Country of Origin | Made in India |
| Material | Stainless Steel |
| Length | 6 inch |
| Width | 0.5 inch |
View Complete details




Product Brochure
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Remedy Type | Kilak |
| Form | Rods |
| Purpose | Vastu |
| Placement Area | Home, Shop, Hotel, Factory, Office |
| Material | Copper |
| Brand | Shubh Sanket Vastu |
| Color | Copper |
| Country of Origin | Made in India |
| Weight | 390 g |
| Length | 6 inch |
View Complete details





Product Brochure
| Minimum Order Quantity | 2 Pack |
| Remedy Type | Metal Cure |
| Purpose | Vastu Dosh |
| Placement Area | Office, Factory, Shop, Plot, Home |
| Brand | Shubh Sanket Vastu |
| Usage Mode | Floor Placed |
| Country of Origin | Made in India |
| Weight | 390 g |
| Length | 6 inch |
| Width | 0.5 inch |
| Height | 0.5 inch |
View Complete details




Product Brochure
| Minimum Order Quantity | 2 Piece |
| Accessory Type | Vastu Rod |
| Size | 12 mm |
| Usage Area | Office, Shop, Factory, Home |
| Material | Iron |
| Shape | Round |
| Purpose | Protection |
| Usage/Application | Vastu |
| Brand | Shubh Sanket Vastu |
| Color | Silver |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details